Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w331181
Popis:
Typ batérie: Li-Ion
Napätie: 11,1V
Kapacita štítku: 5200 mAh
Plná kapacita: 4400 mAh
Typ produktu: Výmena batérie (100% úplne nový)
Podmienka: 100% úplne nový, 12 -mesačná záruka! Certifikované spoločnosťou CE & ROHS !!
6 bunková batéria pre Acer Aspire One 722 AO722 D257 D257E AL10A31 AL10G31 Netbook
Táto batéria sa usiluje o kompatibilné s nasledujúcimi číslami diel: pre Acer
AK.003BT.071
AK.006BT.074
Al10a31
AL10B31
Al10g31
Bt.00303.022
Bt.00603.114
ICR17/65
LC.BTP00.128
LC.BTP00.129
LC.BTP0A.007
LC.BTP0A.019 Táto batéria ASPIRE ONE je kompatibilná s nasledujúcimi modelmi: pre ACER
Usmerniť jeden 522
ASPIRE ONE 722
Usilovať sa jeden AOD255
Usilujte sa jedna séria AOD255
ASPIRE ONE AOD255-1134
ASPIRE ONE AOD255-1203
ASPIRE ONE AOD255-1549
ASPIRE ONE AOD255-1625
ASPIRE ONE AOD255-2331
ASPIRE ONE AOD255-2333
ASPIRE ONE AOD255-2509
ASPIRE ONE AOD255-2520
ASPIRE ONE AOD255-2981
ASPIRE ONE AOD255-A01B/B
ASPIRE ONE AOD255-A01B/K
Usilovať sa jeden AOD255-A01B/W
Usilujte sa jedna séria AOD257
Usmerniť jeden AOD257-N57DQBB
Usilovať sa jeden AOD257-N57DQKK
Usmerniť jeden AOD257-N57DQRR
Usilovať sa jeden AOD257-N57DQWS
ASPIRE ONE SERIES AOD260
ASPIRE ONE AOD260-2028
ASPIRE ONE AOD260-2203
ASPIRE ONE AOD260-2207
ASPIRE ONE AOD260-2344
ASPIRE ONE AOD260-2365
ASPIRE ONE AOD260-23797
ASPIRE ONE AOD260-2380
ASPIRE ONE AOD260-2440
ASPIRE ONE AOD260-2455
ASPIRE ONE AOD260-2571
ASPIRE ONE AOD260-2576
ASPIRE ONE AOD260-2680
ASPIRE ONE AOD260-2919
Usilovať sa jeden AOD260-2BKK
Usilovať sa jeden AOD260-2BP
Usilovať sa jeden AOD260-2DGSS
Usilovať sa jeden AOD260-2DPU
Usilovať sa jeden AOD260-N51B/K
| Kompatibilná značka | Makrofón |
| Vhodné pre modely batérií Acer | AL10A31 AL10B31 AL10G31 |
| Číslo dielu | Al10a31 |
| Osvedčenie | CEA, Fcc, ROHS |
| Typ | Li-ión |
| Kompatibilné modely 2 | ASPIRE ONE AOD255 D255 D257 D260 D270 |
| Kapacita | 5200 mAh |
| Balík | Áno |
| Číslo modelu | Batéria pre Acer Aspire One 722 AO722 D257 D257E |
| Batéria | 6 buniek |
| Plná kapacita | 4400 mAh |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Značka | HSW |
| Chemický | Žiadny |
| Kompatibilné modely 3 | AL10A31 AL10B31 AL10G31 |
| Napätie batérie | 11,1V/10,8 V kompatibilný |
| Kompatibilné modely 1 | ASPIRE ONE 522 Aspire One 722 Aspire One AO522 Aspire One AO722 |
| Podmienky | Úplne nový, Funguje ako originálne časti, 100% kompatibilný s OEM |
Prišiel skôr ako termín, pridám akúkoľvek spätnú väzbu
Publikácia s 5200 mAh, podľa Diagnostic PC 4234 MAH, veľmi dlhá doba dodania
Povinné polia sú označené *
montáž: -pre citroen spacetourer space tourer 2016 2017 2018 funkcia: -100% nový stav; -spracovanie teploty: -20 ℃~+105 ℃; -service life: viac ako 50000 hodín; -umiestnenie inštalácie: predný nárazník; -plication: hmlové svetlo, denné bežiace svetlo/drl; -k dispozícii
pre jaguar xe 2020 2021 2022 automobilové príslušenstvo predné svetlomety priehľadné lampy lampy lampla svetlomety objektívov kryt plexisky poznámka: 1) porovnajte tvar, aby ste potvrdili, či vyhovuje vášmu autu pred objednávkou 2) možno musíte
špecifikácia: 100% úplne nový s vysokou kvalitou. pohlavie: ženy materiál: polyester farba: ako obrázok veľkosť: ako obrázok vzor: ako obrázok sezóna: leto balíček v cene: 1 x tank top všimnite si,
opis farba: čierna/béžová materiál: nylon85%, spandex15% veľkosť: s/m/l/xl/2l/3xl efekt: ponúknite krivky presýpacích hodín na všetkých správnych miestach. umiestnenie skladu: čína, spojené štáty americké vyhladenie
názov produktu zostava automobilu model pre toyota avalon 2019-2021 štýl materiál s úplným led objektívom abs+pc funkcie 1.plug a hrajte 2. non-deštruktívna inštalácia 3. zdroj svetla 4. nie je potrebné
táto súprava balíkov canbus interior led osvetlenie vhodná pre subaru forester sk 2019-2022 balík zahŕňa : svetlo prednej kupoly/mapy: je to už led, nedá sa zmeniť. zadná kupola/mapa svetlo-1pc (nejaký model má samotný led, nemožno ho zmeniť.) vanity
zoomsee interiérové led svetlá dodávka špičkovej kvality a super jasné led žiarovky pre vnútorné osvetlenie vášho auta, vďaka čomu je vaše auto jasnejšie a vyzerá modernejšie. tento interiérový balíček led balíčka led osvetlenia canbus fit for
informácie o produkte napätie: 12v výkon: 90 w/pár lúmen (jas): 30000lm/pár teplota farby (farba): 6000k životnosť:> 50000 hodín čip: pre čip značky nepremokavá úroveň: ip68 ventilátor : turbo-high speed
vybavenie pre mercedes-benz slk class r172 2012-2016 balíček zahŕňa 1 dvojica krytu objektívu svetlometu (vľavo + pravá strana) špecifikácia podmienka: 100% úplne nový typ produktu: kryt objektívu svetlometov umiestnenie
vlastnosti: ootdty materiál, výroba plyšovej tkaniny, mäkká a priedušná, pohodlná na nosenie, ľahko sa čistí. balíček, mini sukňa a faux kožušiny, súprava nôh. vhodný pre denné, neformálne, nákup, práca, ulica, večierok, lyžovanie,
vlastnosti: priama výmena, plug a hra. vyrábajte vysoko kvalitné led plast. zvolené vysoko kvalitné plastové materiály abs, odolné voči opotrebovaniu a odolné. riešenia aktualizácie. tretí vysoko namontovaný brzdový svetlo brzdového svetla. super jasne červené svetlo.
dynamická led aur pre peugeot 3008 p84 5008 t87 citroen c5 aircross turn signal sigight stranné zrkadlo indikátor sekvenciál [špeciálny dizajn]: vďaka najnovšej technológii led sekvenčného riadenia, špeciálnej sekvencie blikajúcich signálov bliká, robí vaše
poznámka: zaviazali sme sa k pokusu o vývoj špeciálnych výrobkov pre špeciálne vozidlá, vždy existuje produkt vhodný pre vaše vozidlo. kompatibilný zoznam nedokáže zobraziť všetky modely automobilov. ak sa vaše vozidlo nezobrazuje v tabuľke kompatibility v
podrobné obrázky farba: prispôsobený farebný hráč vek: 3-15 rokov moq: 1 set / 20gp kontajner / 40hq kontajner výhoda 1. anti-uv b.anti-static 2. bezpečnosť 3. ochrana životného prostredia 4. farba nie je ľahké vyblednúť materiál: 1. plastové
Kupujúci
100% spokojné. Super dobrý predajca a produkt oveľa lepšie, ako som si myslel. Ďakujem pekne.